Lekcja gotowania - wołowiną QMP

LEKCJA GOTOWANIA Z GRZEGORZEM ŁAPANOWSKIM
WOŁOWINA QMP
 WARSZAWA 26.08.2014
 Przyznaję, było mi strasznie przykro, kiedy okazało się, że nie wygrałam udziału w warsztatach z Grzegorzem Łapanowskim - czułam, że to może być świetne spotkanie. Więc tym większa była moja radość, kiedy  jeden z laureatów konkursu organizowanego przez Dobrą Wołowinę zrezygnował z wygranej. Byłam następna w kolejce!  Miałam szczęście. Dużo!
Spotkanie odbyło się w Warszawie, w SmArtStudio przy  ul Hożej. Sympatycznie zaprojektowane wnętrze, kameralna atmosfera - poza prowadzącymi i organizatorami było nas raptem pięcioro! Lekcję prowadził Grzegorz Łapanowski - amasador programu Dobra Wołowina. Zanim przeszliśmy do części praktycznej, przez ponad godzinę o powiadał nam o programie QMP i  o nowych  trendach w kuchniach na świecie. Wbrew obawom ( no, bo ile można słuchać o mięsie!) czas zleciał mi błyskawicznie a wszystkie  informacje były naprawdę interesujące i w świetny sposób przekazane.
A dalej było już tylko gotowanie niezwykle smacznych  potraw z różnych kawałków wołowiny.  Mogę jedynie żałować, że musiałam wyjść wcześniej niż pozostali uczestnicy - ostatni pociąg do Łodzi odjeżdżał o 21.45  :( 
Było pysznie i bardzo, bardzo sympatycznie. Menu - imponujące. Będę niecierpliwie czekała na możliwość wzięcia udziału w kolejnych warsztatach! Podziękowania dla głównego prowadzącego czyli Grzegorza, oraz dla dwóch pozostałych kucharzy  -  Kuby i Michasia, dzielnie wspomagających nas w działaniach kuchennych. 2 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i komentarze. Jeśli zostawiasz komentarz jako użytkownik anonimowy, podaj, proszę, imię lub pseudonim. Pozdrawiam

Copyright © 2013-2019 Stare Gary